تبلیغات
آی تی روز - شبكه‌های اجتماعی رفع فیلتر می‌شوند!
 
آی تی روز
درباره وبلاگمدیر وبلاگ : تیم آی تی روز
مطالب اخیر
نویسندگان
عضو کمیته تعیین مصایق مجرمانه با اشاره به برگزاری جلسه اعضای دولت با کمیته تعیین مصادیق مجرمانه گفت: در صورت امکان فنی و نرم افزاری جهت حذف صفحات غیر اخلاقی، شبکه های اجتماعی رفع فیلتر می شود.
 رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به سخنان اخیر دکتر اخوان عضو شورای عالی فضای مجازی در برنامه تلویزیونی دیروز،امروز،فردا مبنی بر هوشمند نبودن سیستم فیلترینگ کشور اظهار کرد: اول باید از آقای اخوان پرسید که بحث هوشمند بودن فیلترینگ از نظر ایشان چیست.
وی ادامه داد: اگر هوشمند را بخواهند تعریف کنند منظورشان این است که دانه به دانه  میشینند از پشت دستگاه صفحات را حذف می کنند یا این که سیستم را به آن دسته از مطالبی که  به هر حال مورد بحث است را حساس می کنند ،خلاصه منظور ایشان از هوشمند نبودن سیستم فیلترینگ چیست؟
عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه عنوان کرد: یک موقع سایتی را که مرتکب محتوای مجرمانه شده را  کارشناسان رصد و آن را اعلام می کنند اما  یک بحث دیگر آن است که در بحث فیلترینگ ما سیستم را حساس می کنیم به یک سری نکات، لغات که وقتی به آن میرسیم باید فیلتر شود.

وی افزود: این یک امر بدیهی است، وقتی فیلتر صورت می گیرد که کسی به سایت های فیلتر شده ای مانند فیس بوک دسترسی نداشته باشد اما با این حال دو دسته هستند که می توانند به این سایت ها دسترسی داشته باشند،اول کسانی که از فیلتر شکن استفاده می کنند و دوم آنهایی که مجوز دسترسی به سایت های فیلترشده دارند.
سبحانی فر در خصوص تفاوت دسترسی به سایت های فیلتر شد بین مردم و مسئولین کشور گفت:در بحث فیلترینگ برای مسئولین تعریف شده است که به کدام سایت بروند یا نروند ولی یک سری هستند مسئول یا غیر مسئول وقتی که سایتی فیلتر هست از طریق فیلترشکن یا راه های مختلف وارد سایت های فیلتر شده می روند.
عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه در خصوص بودجه فیلترینگ درکشور گفت: هنوز بحث محاسبه هزینه فیلترینگ در کشور مطرح نشده است و در حال حاضر آماری در این رابطه در دسترس نیست و نیاز به محاسبه ندارد چون افراد با کمترین هزینه می توانند از سیستم فیلترینگ عبور کند.
وی تاکید کرد: سعی می کنیم سایت ها و شبکه های اجتماعی آن بخش هایی که قابل استفاده است را به راحتی در اختیار مردم قرار دهیم و آن بخش هایی که مضررات،معایب دارد و در تضاد با فرهنگ ماست را حذف کنیم.
سبحانی فر در خصوص سخنان اخیر مشاور رسانه ای رئیس جمهور مبنی بر انجام اقداماتی برای رفع فیلترینگ فیس بوک ابراز کرد: بحث این است که این موضوع با شفافیت مطرح نشده است مگر نه هر دو صحبت یک معنی دارد،آنچه آقای خرم آبادی تاکید بر شبکه های اجتماعی دارد، در جلسه ها مطرح شده است.
وی گفت: اصولی ست که هم دولت و کارگروه قبول دارد یعنی بخش ها یا شبکه هایی که مشکلات یا نا بهنجاری ها اخلاقی داشته و به اصول ما ،موارد اجتماعی،فرهنگی و مسائل اخلاقی  ما آسیب وارد می کند این بخش ها در جلسات مطرح شده تا فیلتر شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: آن بخش از شبکه هایی که قابل استفاده هستند و می توانند مفید باشد را در دسترس عموم قرار می گیرد و اگر آقای دکتر آشنا می گوید به این معناست که بخش هایی از یک شبکه که فیلتر شده که قابل استفاده بوده و برای جامعه مفید است در اختیار مردم قرار  می گیرد و محتوای مضرر و غیر اخلاقی آن حذف می شود.
وی ادامه داد :در جلسه ای که با حضور وزرای محترم برگزار شد بحث شد که ما بیاییم آن بخش هایی از شبکه های اجتماعی که  مسائل ضد اخلاقی را به دنبال دارد را فیلتر کنیم تا به سادگی در اختیار مردم قرار نگیرد و آن بخش هایی که قابل استفاده بوده و می تواند برای مردم مفید باشد در دسترسشان قرار گیرد.
سبحانی فر ابراز کرد:این طرح بررسی شد و نیاز بود تا بخش های فنی در این مساله وارد شوند از این جهت قرار شد که کار گروه فنی تشکیل شود تا این گونه موارد،تکنولوژی ها و نرم افزار ها را مورد بررسی قرار دهد که بتوانند با استفاده از سیستم نرم افزاری و فنی بخش های مضر فیلتر شود و بخش های مفید در اختیار مردم قرار گیرد.
وی در خصوص اعمال سلیقه در بحث فیلترینگ تاکید کرد:کار گروه کاملا دموکراتیک هست، موضوعات بحث می شود و قضیه تحلیل می شود اگر مواردی باشد که به هر حال مصادق مجرمانه داشته باشد از زوایای مختلف بررسی می شود سپس رای گیری می شود که این باید فیلتر بشود یا نشود،مصداق مجرمانه دارد یا ندارد یعنی آنجایی که ظابطه و قانون به گونه ای است که شفاف در مورد آن بحث می کند استناد می شود به بند هایی که این موضوع مصادق مجرمانه دارد،در آنجایی که باید تشخیص افراد را مورد بررسی قرار بگیرد بعد از بحث، بررسی،تجزیه و تحلیل رای گیری می شود.
عضو کمیته تعیین مصایق مجرمانه اظهار کرد:در بحث جی میل، کار گروه که 13 نفر است و  هر روز تشکیل نمی شود یعنی هر دو هفته یکبار است یا این که به دلیل اهمیت موضوع جلسه فوق العاده تشکیل می شود کارشناسانی که در این کار گروه کار می کنند این ها بر اساس ظوابط و مصادیقی که در اختیارشان قرار گرفته  موارد را رصد می کنند.
وی ادامه داد:گاهی آنقدر مورد برای آن ها محرض هست که در کمیته رای گیری می کنند و با توجه به مورد و موضوع که منجر به بردن آبروی کسی یا خدشه دار کردن حیثیت افراد می شود سریع اقدام به  فیلتر می شود و سپس در کارگروه مطرح می شود و ،در بحث جی میل هم قبل از آن که کارگروه تشکیل شود فیلتر شد.
سبحانی فر خاطر نشان کرد: در موارد مباحث دینی و مذهبی پس از انتشار فیلم موهن آمدند و آن را فیلتر کردند اما پس از دو روز کارگروه تشکیل شد نسبت به رفع فیلتر جی میل رای داد تا فیلترینگ آن بر طرف شد.
وی در خصوص رفع فیلترینگ شبکه های اجتماعی مانند  فیس بوک و توئیتر گفت: باید این موضوع مطرح شود که آیا از نظر فنی و نرم افزاری این امکان وجود دارد که بخش های  مضر و ضد اخلاقی حذف شود یا خیر ؟ ابزار فراهم هست یا نه اگر این ابزار فراهم باشد قسمت های مضر حذف و مابقی در اختیار مردم قرار می گیرد.
 نماینده مردم خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد:فیلتر وی چت در خصوص در دسترس قرار داشتن افراد تا شعاع چند کیلومتری بود که الان بحثی که مطرح است، می توان این بخش را حذف و فیلتر کرد یا خیر تا به توان بخش های مضرر در اختیار مردم قرار  نگیرد که باید در این خصوص کارشناسی شود تا مشخص شود آیا این امر امکان پذیر است یا خیر. 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 18 آذر 1398 09:43 ق.ظ
Download ringtones, message tones, alert tones etc... Free mobile ringtones for all type of phones, shared and submitted by our users. Choose from over 41000 ringtones uploaded under various categories. Get the latest ringtones in mp3 file format and set the coolest, trendiest tone as your mobile ringtone.<br>

<a href=https://dolotnuthietke.com/sitesmapes.php>redmi note 4 ringtone download mp3</a>
<a href=https://dolotnuthietke.com/sitesmapes.php>download ringtone mp3В free</a>
<a href=https://dolotnuthietke.com/sitesmapes.php>download ringtone sms mp3</a>
<br>

Access unlimited number of ringtones and download them with out sign up or registration. Surveys reveal that more than half of the mobile phone users between 15 to 30 years of age download ringtones at least once. To upload and share your collection of ringtones with other, click the 'Upload Ringtone' button and submit .mp3 files under 2MB in size.<br>

<a href="http://www.arezohaa.ir/post/4472/">ringtone download mp3 music hindi 2019</a>
<a href="http://www.arezohaa.ir/post/4794/">kul ringtone download mp3</a>
dcdf524
شنبه 16 آذر 1398 08:48 ق.ظ
<a href="http://www.whatiownapp.com/asics-gel-noosa-tri-8-jaune-noir-butyg">asics gel noosa tri 8 jaune noir</a> <a href="http://www.veronafabric.com/parajumpers-jacket-masterpiece-series-free-parajumpersb">parajumpers jacket masterpiece series free</a> <a href="http://www.votejohndavis.com/canada-goose-herr-svart-hybridge-hoody-jackor-barn-canadagooseb">canada goose herr svart hybridge hoody jackor barn</a> <a href="http://www.stillbaymotel.com/nike-roshe-run-speckle-sort-s%C3%B8lv-kurpesk">nike roshe run speckle sort s酶lv</a> <a href="http://www.ecosphereasi.com/pandora-hexagonal-spacer-pandoraf">pandora hexagonal spacer</a> <a href="http://www.dacsud.com/louboutin-flat-heart-shoes-australia-louboutine">louboutin flat heart shoes australia</a>
countryabbey http://www.countryabbey.com/
شنبه 16 آذر 1398 08:48 ق.ظ
<a href="http://www.munchpartners.com/nike-mercurial-vapor-hyper-rosado-nike-kurpese">nike mercurial vapor hyper rosado nike</a> <a href="http://www.mdieight.com/pandora-necklace-retired-hammer-pandoral">pandora necklace retired hammer</a> <a href="http://www.graindescenes.com/louboutin-flat-gold-uk-louboutine">louboutin flat gold uk</a> <a href="http://www.achataltkirch.com/hermes-plume-mini-ipad-hermesc">hermes plume mini ipad</a> <a href="http://www.brianpeiris.com/nike-hypervenom-3-fg-fluorescent-gr%C3%BCn-orange-footg">nike hypervenom 3 fg fluorescent gr眉n orange</a> <a href="http://www.photolacasa.com/parajumpers-alaska-jacka-quality-test-parajumpersa">parajumpers alaska jacka quality test</a>
gostplast http://www.gostplast.com/
شنبه 16 آذر 1398 08:47 ق.ظ
<a href="http://www.scrgruppen.com/mujeres-asics-gel-noosa-tri-10-azul-verde-obuvf">mujeres asics gel noosa tri 10 azul verde</a> <a href="http://www.jklindfors.com/pandora-spacer-purpose-moisturizer-pandoraj">pandora spacer purpose moisturizer</a> <a href="http://www.lorenaflowers.com/air-jordan-5-mettodasic-2016-on-feet-trainersd">air jordan 5 mettodasic 2016 on feet</a> <a href="http://www.suppersu.com/kyrie-3-gul-version-chaussuresm">kyrie 3 gul version</a> <a href="http://www.riverfresno.com/mens-ralph-lauren-rugbys-red-poloa">mens ralph lauren rugbys red</a> <a href="http://www.blecamerica.com/jordan-5-blau-rot-wei%C3%9F-scarpek">jordan 5 blau rot wei脽</a>
ricusiowo http://www.ricusiowo.com/
شنبه 16 آذر 1398 01:29 ق.ظ
<a href="http://www.fooddorks.com/adidas-rose-sort-gr%C3%A5-chaussuresg">adidas rose sort gr氓</a> <a href="http://www.nicobeenker.com/ralph-lauren-navy-sweatshirts-sale-poloa">ralph lauren navy sweatshirts sale</a> <a href="http://www.metanorn.com/nike-air-max-2015-bambini-arancia-blu-scarpee">nike air max 2015 bambini arancia blu</a> <a href="http://www.thepdregistry.com/lang-hvit-blomstret-maxi-kjole-dresse">lang hvit blomstret maxi kjole</a> <a href="http://www.immocentrevar.com/nike-free-run-3.0-v6-bianca-verde-footc">nike free run 3.0 v6 bianca verde</a> <a href="http://www.anvemedia.com/nike-barn-sko-r%C3%B8d-oransje-butym">nike barn sko r酶d oransje</a>
duracordstyle http://www.duracordstyle.com/
شنبه 16 آذر 1398 01:29 ق.ظ
<a href="http://www.alminehealing.com/pandora-spacer-flower-names-pandoraf">pandora spacer flower names</a> <a href="http://www.eightitude.com/where-can-i-buy-christian-louboutin-shoes-in-vancouver-louboutine">where can i buy christian louboutin shoes in vancouver</a> <a href="http://www.salsamonde.com/hermes-bag-35-for-sale-hermesc">hermes bag 35 for sale</a> <a href="http://www.dermiskincare.com/nike-air-max-2017-gr%C3%A5-hvid-footm">nike air max 2017 gr氓 hvid</a> <a href="http://www.ricusiowo.com/parajumpers-dodie-vest-socks-parajumpersa">parajumpers dodie vest socks</a> <a href="http://www.okcintergroup.com/men-moncler-jacket-maya-theater-monclera">men moncler jacket maya theater</a>
whoismrpink http://www.whoismrpink.com/
شنبه 16 آذر 1398 01:29 ق.ظ
<a href="http://www.sinfoniamktg.com/air-jordan-retro-12-himmelblau-grau-scarpee">air jordan retro 12 himmelblau grau</a> <a href="http://www.mrshoover.com/mini-vestido-con-estampado-floral-y-manga-larga-con-cuello-en-v-elegante-dresse">mini vestido con estampado floral y manga larga con cuello en v elegante</a> <a href="http://www.valomak.com/adidas-prougeator-instinct-jjb-footc">adidas prougeator instinct jjb</a> <a href="http://www.inklinktatoo.com/lebron-13-high-tops-zapatos-butym">lebron 13 high tops zapatos</a> <a href="http://www.adracingworld.com/parajumpers-vest-tutorial-services-parajumpersb">parajumpers vest tutorial services</a> <a href="http://www.tentoledo.com/canada-goose-brookvale-hoody-quad-canadagooseb">canada goose brookvale hoody quad</a>
caraweston http://www.caraweston.com/
شنبه 16 آذر 1398 01:28 ق.ظ
<a href="http://www.flexurestone.com/pandora-rose-gold-heart-necklace-instructions-pandoraf">pandora rose gold heart necklace instructions</a> <a href="http://www.benhickling.com/christian-louboutin-flat-calf-black-9mm-louboutine">christian louboutin flat calf black 9mm</a> <a href="http://www.sleepbetternm.com/hermes-wallets-australia-history-hermesc">hermes wallets australia history</a> <a href="http://www.fmpfinc.com/air-jordan-13-retro-blanc-wheat-footm">air jordan 13 retro blanc wheat</a>
ntfservice http://www.ntfservice.com/
پنجشنبه 14 آذر 1398 12:00 ب.ظ
New film and television characters toy Star Wars
جمعه 1 آذر 1398 05:23 ق.ظ
<a href="http://www.zanetarecords.com/asics-gel-kayano-21-gelb-cardigan-obuvf">asics gel kayano 21 gelb cardigan</a> <a href="http://www.acesignsgroup.com/pandora-charms-initials-qse-pandoraj">pandora charms initials qse</a> <a href="http://www.barrylipscomb.com/jordan-gamma-bleu-12-on-feet-trainersd">jordan gamma bleu 12 on feet</a> <a href="http://www.adoseofdupas.com/nike-air-jordan-1-high-og-brouge-chaussuresm">nike air jordan 1 high og brouge</a> <a href="http://www.dwnldmedia.com/ralph-lauren-navy-shirt-sale-poloa">ralph lauren navy shirt sale</a> <a href="http://www.imistudio.com/nike-tiempo-legend-schwarz-blau-schwarz-scarpek">nike tiempo legend schwarz blau schwarz</a>
anchorhrs http://www.anchorhrs.com/
جمعه 1 آذر 1398 05:23 ق.ظ
<a href="http://www.gostplast.com/air-max-zero-alle-r%C3%B8d-jordans-trainersd">air max zero alle r酶d jordans</a> <a href="http://www.judigeitzen.com/nike-air-force-1-dark-gr%C3%A5-sort-total-orange-chaussuresm">nike air force 1 dark gr氓 sort total orange</a> <a href="http://www.kelownariders.com/mujeres-big-pony-polo-rojo-blanco-poloa">mujeres big pony polo rojo blanco</a> <a href="http://www.myhalogroup.com/nike-shox-alle-schwarz-dam%C3%A4nner-scarpek">nike shox alle schwarz dam盲nner</a> <a href="http://www.bhglopes.com/fille-de-fleur-robes-style-vintage-dresse">fille de fleur robes style vintage</a> <a href="http://www.docdomicile.com/nike-free-3.0-grigio-and-rosa-zebra-footi">nike free 3.0 grigio and rosa zebra</a>
utkoinonia http://www.utkoinonia.com/
جمعه 1 آذر 1398 05:23 ق.ظ
<a href="http://www.scrgruppen.com/hermes-belt-price-usd-hermesc">hermes belt price usd</a> <a href="http://www.jklindfors.com/dam%C3%A4nner-nike-air-max-2015-gelb-orange-footm">dam盲nner nike air max 2015 gelb orange</a> <a href="http://www.lorenaflowers.com/parajumpers-jacket-template-quality-parajumpersa">parajumpers jacket template quality</a> <a href="http://www.suppersu.com/moncler-coats-discount-price-monclera">moncler coats discount price</a> <a href="http://www.riverfresno.com/nike-sb-stefan-janoski-max-all-hvit-chaussuresb">nike sb stefan janoski max all hvit</a> <a href="http://www.blecamerica.com/air-max-95-flywire-bl%C3%A5-zapatosj">air max 95 flywire bl氓</a>
firestonelive http://www.firestonelive.com/
جمعه 1 آذر 1398 05:22 ق.ظ
<a href="http://www.anilmm.com/air-max-90-fiores-grigio-butyg">air max 90 fiores grigio</a> <a href="http://www.fmfsigorta.com/parajumpers-maine-eco-car-parajumpersb">parajumpers maine eco car</a> <a href="http://www.roywilhite.com/canada-goose-damen-parka-victoria-zone-canadagooseb">canada goose damen parka victoria zone</a> <a href="http://www.acductwork.com/billig-nike-zoom-kobe-6-kurpesk">billig nike zoom kobe 6</a> <a href="http://www.corsportinc.com/pandora-bracelets-kay-zafar-pandoraf">pandora bracelets kay zafar</a> <a href="http://www.phramaha.com/manolo-blahnik-pointed-toe-flats-louboutine">manolo blahnik pointed toe flats</a>
ecosphereasi http://www.ecosphereasi.com/
پنجشنبه 30 آبان 1398 10:56 ب.ظ
<a href="http://www.scrgruppen.com/mujeres-asics-gel-noosa-tri-10-azul-verde-obuvf">mujeres asics gel noosa tri 10 azul verde</a> <a href="http://www.jklindfors.com/pandora-spacer-purpose-moisturizer-pandoraj">pandora spacer purpose moisturizer</a> <a href="http://www.lorenaflowers.com/air-jordan-5-mettodasic-2016-on-feet-trainersd">air jordan 5 mettodasic 2016 on feet</a> <a href="http://www.suppersu.com/kyrie-3-gul-version-chaussuresm">kyrie 3 gul version</a> <a href="http://www.riverfresno.com/mens-ralph-lauren-rugbys-red-poloa">mens ralph lauren rugbys red</a> <a href="http://www.blecamerica.com/jordan-5-blau-rot-wei%C3%9F-scarpek">jordan 5 blau rot wei脽</a>
proseccoshow http://www.proseccoshow.com/
پنجشنبه 30 آبان 1398 10:55 ب.ظ
<a href="http://www.ampmduischool.com/herren-ralph-lauren-beach-shorts-gr%C3%BCn-lila-poloa">herren ralph lauren beach shorts gr眉n lila</a> <a href="http://www.chonmon.com/nike-air-max-hommes-1-essential-training-chaussures-scarpek">nike air max hommes 1 essential training chaussures</a> <a href="http://www.rostovobuv.com/mens-floral-print-dress-shirt-dresse">mens floral print dress shirt</a> <a href="http://www.bouldersteps.com/jordan-ultrafly-pe-footi">jordan ultrafly pe</a> <a href="http://www.peloepeso.com/nike-lebron-12-ext-rubber-qs-nero-chrome-shop-butyg">nike lebron 12 ext rubber qs nero chrome shop</a> <a href="http://www.cambriapets.com/men-parajumpers-vest-jackets-parajumpersb">men parajumpers vest jackets</a>
ovioscope http://www.ovioscope.com/
سه شنبه 28 آبان 1398 09:42 ب.ظ
<a href="http://www.adamaccademia.com/canada-goose-ladies-montebello-canadagooser">canada goose ladies montebello</a> <a href="http://www.floxshop.com/floral-dresses-for-sale-australia-dressh">floral dresses for sale australia</a> <a href="http://www.gleisquadrat.com/nobis-cartel-jakke-ladies-nobisb">nobis cartel jakke ladies</a> <a href="http://www.joubertets.com/nike-lebron-11-miami-heat-on-feet-footc">nike lebron 11 miami heat on feet</a> <a href="http://www.realcoolclub.com/adidas-superstar-nero-quartz-kurpese">adidas superstar nero quartz</a> <a href="http://www.beautyestyle.com/nike-free-run-4.0-gelb-schwarz-kurpesf">nike free run 4.0 gelb schwarz</a>
conmelior http://www.conmelior.com/
سه شنبه 28 آبان 1398 09:42 ب.ظ
<a href="http://www.kellyalberto.com/hermes-wallet-made-in-france-2014-hermesg">hermes wallet made in france 2014</a> <a href="http://www.magaview.com/dam%C3%A4nner-nike-air-max-2016-gold-rosa-chaussurese">dam盲nner nike air max 2016 gold rosa</a> <a href="http://www.wtcrosario.com/jordan-12-legend-blue-xii-shoese">jordan 12 legend blue xii</a> <a href="http://www.artoccsr.com/ray-ban-classic-wayfarer-50mm-polarized-sunglasses-sunglassesr">ray ban classic wayfarer 50mm polarized sunglasses</a> <a href="http://www.littlehaleh.com/nike-mercurial-vapor-ix-blau-volt-butyd">nike mercurial vapor ix blau volt</a> <a href="http://www.lubimochka.com/air-max-1-bleu-anniversary-butya">air max 1 bleu anniversary</a>
aprancheta http://www.aprancheta.com/
دوشنبه 27 آبان 1398 01:16 ق.ظ
<a href="http://www.moldedeps.com/nike-flyknit-agility-sort-s%C3%B8lv-kurpesa">nike flyknit agility sort s酶lv</a> <a href="http://www.ridderdrive.com/nike-lunarglide-6-for-vente-zillow-scarped">nike lunarglide 6 for vente zillow</a> <a href="http://www.cartsdk.com/parajumpers-right-hand-parka-parajumpersr">parajumpers right hand parka</a> <a href="http://www.cockaweek.com/barato-nike-shox-avenue-mujeres-rojo-runningb">barato nike shox avenue mujeres rojo</a> <a href="http://www.entrustengage.com/nike-air-max-90-lunar-jacquard-uk-trainersb">nike air max 90 lunar jacquard uk</a> <a href="http://www.hollerrealtor.com/kvinders-supra-skytop-guld-gr%C3%B8n-scarpea">kvinders supra skytop guld gr酶n</a>
rapamateur http://www.rapamateur.com/
دوشنبه 27 آبان 1398 01:15 ق.ظ
<a href="http://www.floozyspeak.com/canada-goose-trillium-parka-6550l-canadagooser">canada goose trillium parka 6550l</a> <a href="http://www.rapamateur.com/mens-nike-new-orleans-saints-23-marshon-lattimore-limited-olivecamo-2017-salute-to-service-nfl-jersey-nflz">mens nike new orleans saints 23 marshon lattimore limited olivecamo 2017 salute to service nfl jersey</a> <a href="http://www.sarkariresurt.com/nobis-vest-uk-house-nobisb">nobis vest uk house</a> <a href="http://www.checkmyprices.com/nike-air-force-1-denim-low-footc">nike air force 1 denim low</a> <a href="http://www.oriturk.com/tory-burch-boots-size-12-toryburchr">tory burch boots size 12</a> <a href="http://www.parasolphoto.com/herren-nike-huarache-utility-gold-gr%C3%BCn-butyd">herren nike huarache utility gold gr眉n</a>
robinliz http://www.robinliz.com/
دوشنبه 27 آبان 1398 01:15 ق.ظ
<a href="http://www.isnowbot.com/hermes-lindy-30-hermesr">hermes lindy 30</a> <a href="http://www.rawnessoflife.com/nike-air-max-2015-orange-and-jaune-urine-chaussuresd">nike air max 2015 orange and jaune urine</a> <a href="http://www.padcrashin.com/nike-lebron-13-pot-of-gold-yeller-sportsf">nike lebron 13 pot of gold yeller</a> <a href="http://www.maxcologne.com/ugg-bailey-3-button-sale-date-uggsd">ugg bailey 3 button sale date</a> <a href="http://www.reinerbrach.com/adidas-kinder-schuhe-gr%C3%BCn-schwarz-butyg">adidas kinder schuhe gr眉n schwarz</a> <a href="http://www.naturalcitral.com/hombresta-verde-jordan-10-butya">hombresta verde jordan 10</a>
edotokyolabo http://www.edotokyolabo.com/
دوشنبه 27 آبان 1398 01:14 ق.ظ
<a href="http://www.rxforri.com/jordan-6-oroen-mohombrests-butya">jordan 6 oroen mohombrests</a> <a href="http://www.jesselyon.com/ferragamo-belt-white-and-black-beltr">ferragamo belt white and black</a> <a href="http://www.jobmarketni.com/nike-roshe-run-black-grey-trainers-foota">nike roshe run black grey trainers</a> <a href="http://www.purofairtrade.com/the-north-face-denali-hooded-fleece-jacket-leather-northfaced">the north face denali hooded fleece jacket leather</a> <a href="http://www.zketchy.com/nfl-nike-new-york-giants-87-sterling-shepard-royal-blue-backer-pullover-hoodie-nflt">nfl nike new york giants 87 sterling shepard royal blue backer pullover hoodie</a> <a href="http://www.dandrehobl.com/nfl-mens-nike-new-york-jets-64-travis-swanson-stitched-black-anthracite-salute-to-service-player-performance-hoodie-nflz">nfl mens nike new york jets 64 travis swanson stitched black anthracite salute to service player performance hoodie</a>
plumbnumber http://www.plumbnumber.com/
سه شنبه 2 مهر 1398 06:40 ب.ظ
<a href="http://www.deriogolf.com/target-black-floral-maxi-dress-dressh">target black floral maxi dress</a> <a href="http://www.houstonujc.com/zara-navy-floral-dress-dressh">zara navy floral dress</a> <a href="http://www.invuulondon.com/french-connection-floral-dress-ebay-dressh">french connection floral dress ebay</a> <a href="http://www.jetsonpress.com/floral-print-dress-fabric-uk-dressh">floral print dress fabric uk</a> <a href="http://www.masadablog.com/floral-dress-hawaiian-dressh">floral dress hawaiian</a> <a href="http://www.soknorealtor.com/floral-dresses-black-dressh">floral dresses black</a>
cheekzmusic http://www.cheekzmusic.com/
سه شنبه 2 مهر 1398 06:39 ب.ظ
<a href="http://www.chateaudefous.com/floral-print-dress-sandals-dressh">floral print dress sandals</a> <a href="http://www.clickstroy.com/floral-summer-dresses-for-a-wedding-dressh">floral summer dresses for a wedding</a> <a href="http://www.karlcoates.com/black-dresses-dressh">black dresses</a> <a href="http://www.prinslabs.com/zara-floral-knee-length-dress-dressh">zara floral knee length dress</a> <a href="http://www.recspokane.com/valentino-lace-and-mesh-floral-dress-dressh">valentino lace and mesh floral dress</a> <a href="http://www.solarishelp.com/ebay-floral-dresses-size-12-dressh">ebay floral dresses size 12</a>
faithboxteens http://www.faithboxteens.com/
سه شنبه 2 مهر 1398 06:39 ب.ظ
<a href="http://www.gonencymm.com/zara-floral-dress-m-dressh">zara floral dress m</a> <a href="http://www.igrejamormon.com/floral-bridesmaid-dresses-pinterest-dressh">floral bridesmaid dresses pinterest</a> <a href="http://www.lingatext.com/floral-dresses-chords-dressh">floral dresses chords</a> <a href="http://www.madebyflame.com/embroidered-floral-eyelet-dress-gap-dressh">embroidered floral eyelet dress gap</a> <a href="http://www.propelrm.com/lipsy-sleeveless-overlay-floral-dress-dressh">lipsy sleeveless overlay floral dress</a> <a href="http://www.reppardwalker.com/eliza-j-floral-shift-dress-dressh">eliza j floral shift dress</a>
allikatri http://www.allikatri.com/
سه شنبه 2 مهر 1398 06:39 ب.ظ
<a href="http://www.lapaktoko.com/long-red-flower-girl-dresses-dressh">long red flower girl dresses</a> <a href="http://www.lottopurchase.com/long-floral-dresses-for-wedding-guests-dressh">long floral dresses for wedding guests</a> <a href="http://www.meetspotme.com/kate-spade-floral-sheath-dress-dressh">kate spade floral sheath dress</a> <a href="http://www.sankiordayim.com/yellow-floral-dress-material-dressh">yellow floral dress material</a> <a href="http://www.sportinboston.com/calvin-klein-floral-sheath-dress-dressh">calvin klein floral sheath dress</a> <a href="http://www.tejarateparsi.com/lipsy-black-floral-dress-dressh">lipsy black floral dress</a>
ahilim http://www.ahilim.com/
جمعه 15 شهریور 1398 11:52 ق.ظ
<a href="http://www.eastyorkvet.net/kd-9-arancia-is-the-new-nero-chaussuresb">kd 9 arancia is the new nero</a> <a href="http://www.ebonyeyes.net/curry-2-northern-lights-for-salg-obuvd">curry 2 northern lights for salg</a> <a href="http://www.eclinxplus.net/roshe-run-marble-gris-for-venta-chaussuresa">roshe run marble gris for venta</a> <a href="http://www.ectvnews.net/flyknit-trainer-rosso-nero-pants-butya">flyknit trainer rosso nero pants</a> <a href="http://www.em-dmkm.net/nike-huarache-negro-end-scarpef">nike huarache negro end</a> <a href="http://www.emiscape.net/adidas-prossoator-generations-login-butyf">adidas prossoator generations login</a>
gtfa http://www.gtfa.net/
جمعه 15 شهریور 1398 11:52 ق.ظ
<a href="http://www.salesmasterypro.net/jordan-13-wei%C3%9F-schwarz-grau-obuve">jordan 13 wei脽 schwarz grau</a> <a href="http://www.sastafitness.net/nike-air-max-tailwind-6-femmes-rouge-noir-butya">nike air max tailwind 6 femmes rouge noir</a> <a href="http://www.sattonet.net/nike-free-run-5.0-rosso-and-bianca-lines-butya">nike free run 5.0 rosso and bianca lines</a> <a href="http://www.savetheastrodome.net/adidas-porsche-design-corriendo-zapatos-on-venta-obuve">adidas porsche design corriendo zapatos on venta</a> <a href="http://www.schildgen.net/maschio-asics-gel-sendai-2-rosa-blu-scarped">maschio asics gel sendai 2 rosa blu</a> <a href="http://www.scogblog.net/adidas-projoator-trx-fg-powerswerve-schuhef">adidas projoator trx fg powerswerve</a>
mydxp http://www.mydxp.net/
جمعه 15 شهریور 1398 11:52 ق.ظ
<a href="http://www.pitsimulator.net/air-jordan-retro-14-gul-bl%C3%A5-scarpec">air jordan retro 14 gul bl氓</a> <a href="http://www.planetenpluto.net/air-tech-challeenge-huarache-rot-chaussurese">air tech challeenge huarache rot</a> <a href="http://www.plushosteleria.net/nike-huarache-utility-nero-vendita-butya">nike huarache utility nero vendita</a> <a href="http://www.pluslinks.net/air-max-2015-grau-and-orange-nutrition-schuhea">air max 2015 grau and orange nutrition</a> <a href="http://www.pmddynamic.net/nike-air-max-90-kpu-rosa-s%C3%B8lv-schuheb">nike air max 90 kpu rosa s酶lv</a> <a href="http://www.pmmaintenance.net/nike-flyknit-roshe-run-silber-himmelblau-butyd">nike flyknit roshe run silber himmelblau</a>
thenewfolk http://www.thenewfolk.net/
جمعه 15 شهریور 1398 11:51 ق.ظ
<a href="http://www.redlineart.net/nike-air-max-90-essential-negro-azul-rosado-schuhea">nike air max 90 essential negro azul rosado</a> <a href="http://www.reedrummond.net/nike-hyperdunk-2015-flyknit-low-rouge-marron-kurpesb">nike hyperdunk 2015 flyknit low rouge marron</a> <a href="http://www.regulationonline.net/curry-one-gull-and-svart-schuhef">curry one gull and svart</a> <a href="http://www.reporterviaggi.net/nike-zoom-hyperrev-2015-azul-butye">nike zoom hyperrev 2015 azul</a> <a href="http://www.restoringthechurch.net/jordan-6-infrarot-23-restock-obuvd">jordan 6 infrarot 23 restock</a> <a href="http://www.rusticlighting.net/air-jordan-bambini-scarpe-grigio-bianca-scarpee">air jordan bambini scarpe grigio bianca</a>
infoinvest http://www.infoinvest.net/
جمعه 15 شهریور 1398 11:50 ق.ظ
<a href="http://www.jicentral.net/salomon-speedcross-3-gtx-herren-trail-laufen-schuhe-gray-butye">salomon speedcross 3 gtx herren trail laufen schuhe gray</a> <a href="http://www.karenwalton.net/nike-air-huarache-nm-noir-bleu-butya">nike air huarache nm noir bleu</a> <a href="http://www.katieshelpinghand.net/air-jordan-b-mo-rosa-nero-obuvb">air jordan b mo rosa nero</a> <a href="http://www.kipgerechten.net/adizero-rose-rot-scarpec">adizero rose rot</a> <a href="http://www.klapki.net/nike-air-max-87-kvinners-sko-billig-olive-gray-hvit-schuhef">nike air max 87 kvinners sko billig olive gray hvit</a> <a href="http://www.kneten.net/adidas-neo-skate-naranja-verde-scarpec">adidas neo skate naranja verde</a>
szczybelski http://www.szczybelski.net/
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

پردازش ابری

ثبت سفارش تایپ و ترجمه Online User

IranSkin go Up

قالب میهن بلاگ تقویم جلالی

نرم افزار سیستم همکاری در فروش